Tooted

Multifunktsionaalne seade Epson EcoTank L3160 värviline Wi-Fi must

Open Sidebar Close Sidebar
Tootekood: EP665382 Kategooria: Silt:

Multifunktsionaalne seade Epson EcoTank L3160 värviline Wi-Fi must

179.10

Laost otsas

Epsoni uue põlvkonna kassetivaba printeri. See LCD-ekraaniga kolm-ühes seade on hõlpsasti kasutatav, kompaktne ning sellel on Wi-Fi ja Wi-Fi Direct. Saleda ja kompaktse ehituse, mobiilse printimise ja tõhusa tehnoloogiaga saab see kompaktne LCD-ekraani ja Wi-Fi Directiga kolm-ühes seade EcoTank hakkama iga tööga. Sellel töökindlal kassetivabal printeril on täiustatud tinditäitesüsteem ja hõlpsasti kasutatavad tindipudelid. Kuna komplekti kuulub kolme aasta jagu tinti1, saate tindikuludelt kokku hoida kuni 90%2.

Üliväike kulu
Koguni kolm aastat1 – nii kaua võib minna ilma L3160 jaoks tinti juurde ostmata. See tähendab, et tindikuludelt saab kokku hoida kuni 90%2. See pakub teile eriti väikest lehehinda ja toodab komplektis oleva tindiga kuni 8100 musta ja 6500 värvilist lehte3.

Kassetivaba printimine
Komplektis on kuni 82 kassetti väärtuses tinti2 ja ühe täitmisega peab EcoTank-printer kauem vastu. Kassetivajaduse täielikuks kõrvaldamiseks kasutab see ülisuure mahutavusega tindimahutit.

Saage tuttavaks järgmise põlvkonnaga
Kuna tindimahuti asub printeri esiküljel, on see uus disain kompaktne, pakub hõlpsat juurdepääsu uuesti täitmiseks ja selget ülevaadet tinditasemest. Printeril on täiustatud tinditäitesüsteem, mis on välja töötatud nii, et lekkimise ja segaduse oht oleks minimaalne. Uutel pudelitel on mehhanism, mis tagab, et vastava värviga täidetakse ainult õiged paagid.

Printige peaaegu kõikjalt
Wi-Fi ja Wi-Fi Direct kaudu saab printer printimiseks dokumente vastu võtta nutiseadmetest rakendusega Epson iPrint4.

Kvaliteetsed tulemused
Micro Piezo prindipea abil pakub EcoTank usaldusväärset printimislahendust. Standardina antakse üheaastane garantii, samas kui soodusgarantiid võivad pakkuda enamat. Värskeima pakkumise leiate tehnilisest kirjeldusest5.

Võtmefunktsioonid
Kuni kolme aasta jagu tinti: Komplektis on kuni 82 kasseti väärtuses tinti
Ülisoodne printimine: Prindib kuni 8100 musta ja 6500 värvilist lehte
Järgmise põlvkonna tinditäitesüsteem: Täiustatud tindipudelid tagavad muret

Kaubamärk: Epson

Karbis: 1 tk.

Kastis: 1 tk.

EAN: 8715946665382

Kaubamärk