Tooted

Koolikott Belmil 405-41 Animal Forest Foxy

Open Sidebar Close Sidebar
Tootekood: BE825478 Kategooria: Silt:

Koolikott Belmil 405-41 Animal Forest Foxy

71.96

Laost otsas

405-41 “Compact”

 

“Compact” kaalub umbes 955-1060 g ja on valmistatud kvaliteetsest,  tugevast ja veekindlast materjalist. Kotis on mitu sektsiooni, milles saab koolitarbeid eraldada .

 

Vastupidavus

Kõikidel külgedel on  tugevdused.  Tugev põhi suurendab  ka stabiilsust ja vastupidavust. Alumisel osal on ka mõned lisafunktsioonid: see tagab koti püsimise samas asendis, hoiab ära määrdumise ja hoiab sisu kuivana isegi vihmase ilmaga.

 

Uus magnetiline lukustussüsteem

Sellel mudelil on Saksa lukustussüsteem Fidlock. Tänu tugevatele magnetitele saab selle lihtsa poole pöördega avada ja see sulgub automaatselt. Täiuslik kombinatsioon funktsionaalsusest, ohutusest ja mängulisusest: lastele see meeldib kindlasti!

 

Rindkererihm koormuse optimaalseks jaotamiseks

Kott on raskuse jaotamiseks varustatud reguleeritava rinnarihmaga. See funktsioon on eriti oluline jalgrattaga sõitmisel või jooksmisel.

 

Ergonoomika

Ergonoomiline kuju ja hingav seljapolster tagavad, et laste seljale oleks võimalikult vähe survet. Õlarihmad on hästi polsterdatud ja reguleeritavad, seega on tagatud mugav igapäevane kandmine. Lisatud rindkererihm tagab optimaalse koormuse jaotuse.

 

Ohutus

Belmili koolikotiga on turvalisus tagatud ka siis, kui pimedaks läheb: hoolikalt asetatud helkurmaterjalid tagavad kõikidest külgedest öösel nähtavuse.

 

Lisafunktsioonid

Kaanel on kaks eraldi käepidet, millest igaüks on mõeldud erinevaks otstarbeks: kummist käepide, mis tagab laste väikestes kätes turvalise ja mugava käepideme, ja teine, mida kasutatakse koti riputamiseks kapis või seinatoas.

 

Ruumikad sisemised sektsioonid

Kaubamärk: Belmil

Karbis: 1 tk.

Kastis: 1 tk.

EAN: 8605036825478

Kaubamärk