Tooted

Kätedesinfitseerimisaine Colorway 100ml 75% ethyl alkohol

Open Sidebar Close Sidebar
Tootekood: CW603524 Kategooria: Silt:

Kätedesinfitseerimisaine Colorway 100ml 75% ethyl alkohol

4.46

26 laos

ColorWay alkoholi baasil antiseptiline sprei on tõhus käte ja naha desinfitseerija ning suurepärane vahend mitmesuguste alkoholile vastupidavate pindade kiireks desinfitseerimiseks. Spetsiaalne valem, mis põhineb 70% etüülalkoholil, hävitab kuni 99,9% mikroobe ja baktereid ning hoiab tõhusalt ära mitmesuguseid epideemia- ja nakkushaigusi. Glütseriini lisamine kaitseb nahka kuivuse ja ärrituse eest. Geelipudelil on mugav dosaator, mis sobib ideaalselt kasutamiseks igas olukorras ega võta palju ruumi. Mõni klõps on piisav kogus geeli, et käsi tõhusalt puhastada.

Kasutusmeetod: kandke geel kuivadele kätele, kuni see on täielikult märjaks saanud, kandke toodet nahale hõõrduvate liigutustega, kuni see täielikult kuivab, kuid vähemalt 15 sekundit. Käte tugeva saastumise korral kandke geel ühekordselt kasutatavale salvrätikule, eemaldage mustus ja seejärel tehke käte antiseptiline protseduur.

Tähelepanu! Ainult välispidiseks kasutamiseks. Ärge kandke haavadele ja limaskestadele. Vältige silma sattumist. Silma sattumisel loputada rohke veega. Vältige kokkupuudet lahtise leegi ja sisselülitatud elektrisoojenditega. Hoida originaalpakendis, eemal kuumusest ja otsesest päikesevalgusest, eraldi ravimitest ja toidust, lastele kättesaamatus kohas temperatuuril -20 ° C kuni + 30 ° C

Tapab 99,9% mikroobe ja baktereid

Kaubamärk: Colorway

Karbis: 1 tk.

Kastis: 1 tk.

EAN: 4823108603524

Kaubamärk